Коралові рифи Єгипту опинилися під загрозою зникнення

Рифи опинилися під загрозою зникнення через браконьєрів, які закидають сітки


З відкритих джерел

Коралові рифи Єгипту опинилися під загрозою зникнення через браконьєрів, які закидають сітки і тим самим пошкоджують самі рифи. Про це передає телеканал “Хабар 24“.

“Коралові рифи Єгипту знову опинилися під загрозою зникнення. Цього разу над морською флорою нависла небезпека через браконьєрів”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що під час пандемії браконьєри посилили свої вилазки на воду і, за даними поліції, почали закидати в десятки разів більше сіток. На думку браконьєрів, на карантині попит на живу рибу істотно зріс, так само як і ціна на неї.

Однак браконьєри залишають за собою насправді чорний слід: в сітках гинуть десятки дельфінів, акул, черепах і восьминогів. А самі розставлені сітки руйнують так звані рифові колонії.

Істотні пошкодження коралових рифів помічено в районах Аль-Фанус і Аль-Арак на півночі Хургади.

У морській поліції заявили, що щодня їм доводиться знімати мінімум 3 кілометри сіток, проте на ранок вони з’являються знову. 

Місцеві дослідники припускають, що корали можуть не дожити навіть до 2025 року. До того часу вони почнуть повністю втрачати зв’язок зі своїми симбіотичними водоростями, якими, по суті, і харчуються.

“Тож вже в найближчі роки Червоне море Єгипту може втратити одну зі своїх головних визначних пам’яток, що приваблювала раніше туристів з усього світу”, – додали на телеканалі.

Джерело