Коронавірус не здається: Київ скасовує пом’якшення карантину через високі показники захворюваності

Читати новину: Російською

Загальна кількість заражених коронавірусом в Україні досягла 25 964, за останню добу підтверджено 553 нових випадків COVID-19, інформує Абзац.

За минулу добу від ускладнень, викликаних коронавірусом, померли 15 осіб, загальна кількість жертв інфекції зросла до 762. За період пандемії одужали 11 372 пацієнти, повідомив Центр громадського здоров’я МОЗ України. За даними Центра, в країні проведено вже 403 551 тестування методом ПЛР.

Дані щодо розповсюдження коронавірусу в областях України:

За минулу добу найбільшу кількість підтверджених випадків зафіксовано в Києві (82), а також у Львівській (73) та Рівненській (57) областях. Втім, лідером залишається Чернівецька область.

Нові випадки зараження в регіонах:

Серед нових випадків зараження в столиці 14 виявлені у медичних працівників, а ще 7 у дітей від семи місяців до 14 років. За минулу добу померли 4 мешканці Києва, повідомив голова КМДА Віталій Кличко. Він також наголосив, що в Києві показник кількості хворих на 100 тисяч населення перевищує норму – 14,9. Через це в столиці поки що не будуть відкривати кафе, ресторани та басейни. Це мало відбутися саме 5 червня.

Кличко запевнив, що розуміє бізнес, “якому потрібно працювати”, однак підкреслив, що “рішення щодо роботи ресторанів і басейнів буде ухвалене окремо, виходячи із ситуації із захворюваністю найближчими днями”.

Своєю чергою МОЗ заборонив відкривати кафе і ресторани, окрім Києва, в сімох областях: Волинській, Житомирській, Львівській, Рівненській, Чернівецькій, а також Донецькій та Луганській (підконтрольні території). Рішення прийнято через перевищення рівня захворюваності на 100 тисяч населення.

Нагадаємо, станом на ранок 4 червня в Україні було зафіксовано рекордний приріст нових випадків зараження коронавірусом за добу – 588. Загальна кількість інфікованих досягла 25 411.