Коронавірус в Україні: кількість інфікованих перевищила 24 тисячі

Читати новину: Російською

Загальна кількість випадків зараження коронавірусом в Україні станом на 1 червня досягла 24012, за минулу добу підтверджено 340 випадків COVID-19, повідомляє Абзац.

За даними Центра громадського здоров’я (ЦГЗ) МОЗ України, 718 осіб померли, 9690 пацієнтів одужало. Серед нових випадків зараження 13 виявлено у дітей і 79 у медичних працівників.

Найбільшу кількість випадків COVID-19 зареєстровано в Києві (58), у Рівненській області (57) та у Львівській області (31).

За час пандемії до ЦГЗ надійшло 59339 повідомлень про підозру на COVID-19, з них 496 повідомлень – за останню добу.

Статистика по областях:

Чернівецька область залишається лідером за кількістю інфікованих. Київ став другим регіоном, в якому число заражених перевищило три тисячі. Також доволі високі показники у Рівненській, Львівській, Київській та Івано-Франківській областях. Найменше випадків захворювання зафіксовано на підконтрольних територіях Луганської та Донецької областей. Дані з АР Крим відсутні.

Коронавірус в лавах української армії

Станом на 1 червня у складі Збройних сил України на коронавірус хворіє 118 осіб, за час пандемії одужало 111 пацієнтів. Кількість жертв COVID-19 не змінилася і становить 4, повідомило Командування Медичних сил ЗСУ.

На ізоляції та самоізоляція наразі перебуває 451 особа. За минулу добу нових випадків зараження у складі ЗС України не зареєстровано.

Як інформував Абзац, станом на ранок 31 травня в Україні було зафіксовано 468 нових випадків зараження коронавірусом, загальна кількість інфікованих збільшилася до 23 672, померли 708 осіб.

Нагадаємо, з 1 червня в Україні відбудеться черговий етап послаблення карантину. Втім, кожна з областей буде приймати рішення про скасування тих чи інших обмежень самостійно.

Читайте також: Укрзалізниця відновила продаж квитків на основні напрямки: усі подробиці