Коронавірус в Україні: Київ претендує на лідерство за кількістю інфікованих

Читати новину: Російською

Загальна кількість випадків зараження коронавірусом в Україні досягла 31 154. Такі дані станом на 14 червня надав Центр громадського здоров’я, повідомляє Абзац.

За минулу добу виявлено 648 нових випадків інфікування. Такий добовий приріст менше, ніж той, який було зафіксовано напередодні, однак все ще доволі високий. Серед нових випадків 50 зафіксовані у дітей, ще 48 – у медичних працівників.

Число жертв COVID-19 збільшилося до 889 завдяки дев’яти новим смертельним випадкам; за період пандемії одужало 14 082 пацієнти (106 за минулу добу).

Розповсюдження коронавірусу в регіонах України

Лідером за кількістю заражених все ще залишається Чернівецька область, однак Київ вже впритул наблизився до першого місця. Найбільшу кількість нових випадків було зафіксовано у Львівській (139) та Закарпатській областях (49), а також у Києві – 66.

За минулу добу в столиці від COVID-19 померла одна людина, всього за час пандемії жертвами інфекції стали 88 осіб.

Дарницький район залишається лідером, однак найбільше нових випадків було виявлено в Оболонському (12) та Солом‘янському (11) районах.

Як інформував Абзац, станом на ранок 13 червня загальна кількість випадків зараження коронавірусом в Україні становила 30 506, добовий приріст склав 753 випадки, що стало новим антирекордом.