Користувачі масово скаржаться на блокування ПриватБанком кредитних коштів на карті “Універсальна”

Державний ПриватБанк блокує клієнтам кредитні ліміти по карті “Універсальна” через прострочення платежів, а в окремих випадках – взагалі без пояснення причин. Аргументуючи свої рішення, банк посилається на договір і обіцяє переглянути їх “в майбутньому”, інформує Абзац із посиланням на UBR.ua.

При цьому клієнти заявляють, що використання “порожньої” карти є безглуздим і радять відкривати кредитку в іншому банку. Про це стало відомо з відгуків користувачів на одному з профільних сайтів.

Я користуюся карткою “Універсальна” майже 10 років. Нещодавно була прострочення, але я його повною мірою погасив. Але ПриватБанк чомусь досі не зняв обмеження по карті і не повернув кредитний ліміт, який був раніше“, – сказано в одному з відгуків від 6 червня.

При цьому в офіційній відповіді ПриватБанку зазначено, що на карту можна класти особисті кошти. А рішення про надання ліміту “може бути переглянуто в майбутньому”.

Банк був змушений обмежити користування кредитними коштами в зв’язку з порушеннями зобов’язань за договором“, – пояснили в фінустанові.

Читайте також: ПриватБанк запустив нову послугу для переказу грошей

Інший користувач заявив про необґрунтоване обнулення кредитного ліміту. На його думку, причиною є загальне ставлення ПриватБанку, зокрема, до внутрішньо переміщених осіб (ВПЛ).

Думаю, багато ВПО, особливо непрацюючі пенсіонери, відчули погіршення ставлення ПриватБанку після обнулення кредитних лімітів на своїх універсальних картах. Без повідомлення, без послідовного зниження ПриватБанк просто обнулив кредитний ліміт“, – розповів користувач.

Своєю чергою в держбанку порадили клієнтові подати заявку на збільшення ліміту через Приват24, щоб “надалі” банк зміг переглянути своє рішення. При цьому на суму ліміту або його відсутність впливають “сотні факторів”, які “некоректно виділяти” окремо.

Читайте також: Наглядова рада ПриватБанку призначила голову правління

Раніше вже повідомлялося, що з 1 червня Приватбанк перестав нараховувати відсотки на залишок власних коштів по карті “Універсальна”.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.