Користувачі мережі висміяли заяву Арахамії про “нові обличчя” та “управлінців з досвідом”

Читати новину: Російською

В Україні наразі спостерігається тренд на досвідчених управлінців, адже “нові обличчя” не дуже розбираються в складних питаннях. Про це заявив голова фракції “Слуга народу” в Верховній Раді Давід Арахамія. Користувачі соцмережі Facebook висміяли заяву представника провладної політсили, повідомляє Абзац.

“Насправді, ми зараз на кшталт цього щось робимо. Обираємо віцепрем’єр-міністра оборонно-промислового центра. Якщо ви побачите склад цієї комісії, там і пан (Володимир) Горбулін, пан (Олег) Користельов… Ті люди, які показували роками, робили і роблять зараз і можуть показати зараз, що вони зробили… Так, вони літні люди, але вони це роблять, вони можуть не лише там електротяг від теплотяга відрізнити, вони можуть по гайках розібрати прилад і сказати вам, що і де виробляється. Ну, ви зрозуміли”, – заявив Арахамія в ефірі ток-шоу “Свобода слова у Савіка Шустера”.

Читайте також: Як і чому посварилися Україна та Грузія через Саакашвілі

Таким чином він відповів на запитання ведучого щодо необхідності залучення у державні сфери професійних управлінців.

“І ось зараз ми так обираємо людей. Зараз, справді, не мода, а тренд, напевно, можна так сказати, на управлінців з досвідом. Вже немає ось цього, як казали, “нові обличчя, нова людина, він розбереться” тощо. Ми просто бачимо, що це не дуже працює в складних системах. Якщо це складна система”, – додав народний обранець.

Слід зазначити, що теза про “нові обличчя у владі” було однією з основних під час перевиборчої кампанії як президента Володимира Зеленського, так і його партії “Слуга народу”. Про це й нагадали користувачі Facebook, коментуючи заяву Арахамії.

“Країна летить в прірву! У них тренди! Вони інопланетяни? Нехай спустяться на землю і подивляться, як виживають люди!” – обурилася Ольга Крамар.

“Крєпкіє хазяйствєннікі встигли виготовити собі новиє ліца. 2 в 1. Підійдуть ідеально”, – іронічно прокоментував Ігор Вороневич.

“Арахамія зібрався йти?” – з гумором поцікавився Олександр Ковальов.

Як повідомлялося, перший віцепрезидент НАНУ, академік Володимир Горбулін указом президента від 19 червня призначений членом наглядової ради Державного концерну “Укроборонпром”.