Кравчук жорстко пройшовся по Росії на засіданні Радбезу ООН

Обструкції і блокування стають практичною нормою поведінки російської делегації в ТКГ по Донбасу.

Про це заявив глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук під час телезустрічі Радбезу ООН, присвяченій 6-річчя “Мінська-2”.

“У зв’язку зі штучною обструкцією роботи ТКГ на політичному треку так і не було досягнуто прогресу в розгляді робочих пропозицій України щодо імплементації політичних аспектів, загальних погоджених висновків на паризькому саміті Нормандського формату. Досі ніхто не почув належної реакції російської сторони на наші дії на інших напрямках. Обструкції і блокування стають практичною нормою поведінки російської делегації в ТКГ “, – сказав Кравчук.

Також він зазначив, що Росія відмовилася від завершення робіт з розмінування раніше узгоджених районів Донбасу.

“Кремль не прийняв рішення покласти край конфлікту”, – сказав перший президент України. Він також розповів, що Росія продовжує поставляти озброєння на утримувані території і “перетворила окуповані райони Донецької і Луганської областей, а також Крим в свій військовий форпост”.

Кравчук також підкреслив, що на окупованих територіях посилюються екологічні проблеми, в тому числі і з радіацією – через неправильну експлуатацію окупантами шахт.

Як писав Абзац, 11 лютого ворожий снайпер убив українського військового на Донбасі.