Курс біткоїна вперше в історії піднявся вище 28 тис. доларів

Зараз одна одиниця криптовалюти коштує 27,9 тис.дол.

Вранці в середу, 30 грудня, на торговому майданчику Coindesk, що спеціалізується на торгівлі криптовалюта, вартість біткоїнів перевищила позначку в 28 тис. дол. Про це йдеться в даних онлайн-платформи Coindesk.

Згідно з даними сайту, одна одиниця криптовалюти коштувала 28,6 тис. дол., що є найвищою ціною за весь час існування біткоїна. Втім, додамо, що курс цієї цифрової валюти на інших майданчиках може відрізнятися, оскільки немає централізованої системи електронних торгів біткоїнами.

Відзначимо, що на початку року вартість цієї криптовалюти становила близько 8 тис. дол. Потім у березні, під час першої хвилі пандемії коронавірусної хвороби, вона опустилася до позначки менше 4 тис. дол. Згодом почалося поступове зростання курсу цієї криптовалюти, що значно прискорилося восени. Лише з середини жовтня курс біткоїна виріс більше ніж удвічі.

У листопаді його курс вперше за три роки перевищив позначку в 18 тис. дол., а вже 16 грудня – вперше в історії перетнув поріг у 20 тис. дол.

Біткоїн – це електронна криптовалюта, яка використовується для обміну на товари або послуги у продавців, які згодні її приймати. Вона була створена в 2008 році анонімним математиком або групою математиків.

Як писав Абзац, 27 грудня курс біткоїна вперше в історії піднявся вище 27 тис. доларів. Одна одиниця криптовалюти коштувала 27,8 тис. дол. До цього “історичним рекордом” була ціна у 25 тис. доларів.