КУВТК: Роб Кардашян зосереджується на тому, щоб бути здоровим для своєї доньки

Можливо, Роб Кардашян відмовився від своїх виступів ‘Встигати за Кардаш’янами’, але батько одного не відмовляється ні від свого здоров’я, ні від своєї дівчинки. Брат сім’ї KarJenner вперше зв’язався з телевізійною особистістю Blac Chyna у січні 2016 року. Відтоді дует, який більше не разом, оголосив про заручини після трьох місяців знайомства і через сім місяців народив Мрію Рене Кардашян. На момент її народження зведена сестра Роб, Кайлі Дженнер, зустрічалася з репером Тайгою, у якої також є син, на ім’я Кінг з Блек Чиною.

У перші роки KWUTK Роб був постійним представником шоу. Шанувальники спостерігали, як він живе розкішним життям і вечірками на початку двадцяти років. Але після серії розривів відносин і діагнозу діабету Роб був змушений внести зміни у свій спосіб життя та зовнішній вигляд, що в кінцевому підсумку призвело до життя поза очима громадськості. Незважаючи на те, що його сім’я стала одним з найвідоміших імен у країні, Роб переміг усі шанси, зберігаючи особисте життя. Однак Роб з’явився знову, як тільки його бурхливі стосунки, які тривали рік, з Блек Чіною стали відомими. Вони навіть почали власне спін-оф шоу на E! Розваги. Після того, як їх безладний розрив наповнив пресу звинуваченнями у помстовому порно від імені Роб, Роб повернувся до життя усамітнення.

Тепер, коли Мрії виповнилося 4 роки, джерела розповідають Entertainment Tonight, що Роб успішно змінив своє життя на більш позитивний стан тепер, коли він не в центрі уваги. ‘Роб працює над деякими веселими проєктами й справді зосереджений переважно на Мрії’, – сказали вони. ‘Він тримає речі дуже стримано … Він дуже лагідний, залучений і супер дурний, як тато’. Джерело додало, що Роб надзвичайно любить свою дочку і пріоритетним є прийняття рішень, які він вважає найкращим для неї.

Одне з таких рішень – гарантувати, що він настільки здоровий, щоб бути з дочкою в майбутньому. Хоча джерело визнає, що він може ‘впасти в депресію’ протягом днів, коли він намагається вести активний спосіб життя, Роб знає, що його здоров’я – це лише робота, що триває. ‘Він робить все можливе, щоб залишатися позитивним і здоровим, як психічно, так і фізично, заради Мрії’. Що стосується майбутніх виступів у майбутніх серіалах Hulu його сім’ї, це ще не завершена справа. Колишня зірка реаліті-бала сьогодні може бути добре, але він не хоче зіпсувати свою позитивну серію, повернувшись до публічних подій та виступів.

Хоч те, що йти в ногу з Робом було надзвичайно цікаво, 34-річний батько має повне право триматися подалі від камер реальності своєї родини. Роб досить часто зустрічався з публічними діячами, але він ніколи не підписувався, щоб бути частиною сім’ї, яка поділяє зі світом усі аспекти їхнього життя. Хоча його сестри досить добре справляються з тиском і контролем, але, ймовірно, в інтересах Роба і надалі триматися подалі від «Встигання за Кардашянами», щоб він не став ставити пріоритет грошам і славі над своєю дочкою та добробутом його психіки. держава.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *