Кузьмін: Події в США показують, що ця держава належить не народу, а олігархам і транснаціональним компаніям


Фото з відкритих джерел

Силовий розгін мітингувальників біля Капітолію в США, блокування соціальних мереж президента Дональда Трампа показують, що насправді ця країна належить не американцям, а олігархам і транснаціональним компаніям. Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” заявив народний депутат від фракції “Опозиційна платформа – За життя” Ренат Кузьмін.

“Ті події, які відбулися з президентом Трампом і його прихильниками явно продемонстрували, що і в Америці держава не належить американському народу, що і Америка управляється не урядом, не президентом, а групою олігархів, кількома транснаціональними компаніями, які мають трильйонні доходи, і заради яких ці компанії готові на будь-які злочини. Вони готові знищити будь – якого, хто стане на шляху їх збагачення”, – зазначив він.

Нардеп підкреслив, що події в США наочно показють, що Україна виявилася жертвою.

“Нами також керують шахраї, нас грабують, і цей грабіж ми повинні зупинити. Ми повинні відновити суверенітет, стати самостійною, по-справжньому незалежною державою і жити інтересами українського народу. Для початку ми повинні позбутися окупаційної або колоніальної влади. Саме чинна українська влада є провідником ідей іноземних аферистів, які захопили Україну з метою її розграбування. Ця влада, як і попередня, намагалася нав’язати українському народу ці принципи нежиттєздатні, цю національну ідею про те, що щастя українського народу – це вступ до НАТО і в ЄС. Нас намагалися переконати в тому, що США – це і є той самий Світоч демократії, це та сама вітрина демократії, це той еталон демократичної держави, до якої Україна повинна прагнути. Саме США через підконтрольні структури створили в Україні цілу мережу агентури, яка вела Україну, по суті, на забій. Всі ці неурядові організації, псевдо антикорупційні органи, активісти та інші грантоїди, ця інфраструктура, створена американським естеблішментом в Україні, ця нав’язана ними ж ідея існування українського народу, як найголовнішого борця з РФ, ця ідея створити таке ж суспільство надії, як в Америці, звалилася. Ви ж бачите, що сталося”, – резюмував Кузьмін.

Джерело