Кузьмін: Влада збирається розправитися з головним свідком у справі Венедиктової директором КП “Пуща-Водиця” Єгоровим

Кузьмін: Влада збирається розправитися з головним свідком у справі Венедиктової директором КП “Пуща-Водиця” Єгоровим


Фото з відкритих джерел

Оригінал-в телеграм-каналі Рената Кузьміна

Скандал з генпрокурором набирає обертів, про нього написали практично всі вітчизняні ЗМІ: від 5 го каналу до 112-го, від Обозревателя до Шарий.net . І тільки генпрокурор Венедиктова, завжди така балакуча, цього разу мовчить. І президент Зеленський теж. І вся фракція “Слуга народу”… Ну, з ними все зрозуміло.

А тепер інсайд з ГПУ. Вчора в ГПУ надійшла команда встановити і показово покарати всіх, хто причетний до витоку в ЗМІ венедиктівських дачних махінацій, а також, увага (!), зробити все, щоб Єгоров не зміг дати проти генпрокурора та її благодійників викривальних свідчень. Десь вже таке було. Де? У справі Гонгадзе. Там теж людина з голосом Кучми вимагала від людини з голосом Кравченка “заткнути рот” журналісту-викривачу. Чим все закінчилося ми пам’ятаємо.

Тепер Єгоров? Ну тільки спробуйте зачепити Єгорова, ідіоти. Це ж потрібно бути такими тупими! Ви повинні тепер не вбивати і не садити у в’язницю, а берегти цього Єгорова як найдорожчий свій скарб. Від його свідчень тепер залежить не тільки доля генпрокурора, від нього тепер залежить доля прем’єра Шмигаля, президента Зеленського, а значить доля майбутніх виборів і всієї країни.

Уявляю собі резонанс від свідчень Єгорова про все, що йому відомо про Венедиктову і її дачної афері, про те хто і які команди йому давав, чим ці команди мотивував і що готувала йому сама генпрокурор при особистих зустрічах в Пущі. Думаю,”сядуть усі”. А поки потрібно побажати Єгорову твердості духу і терпіння. І ще. Піти на прийом до послів Великої сімки і до посла ЄС в Україні і щиросердно розповісти їм всю правду-матку. А заодно і про політичний притулок поклопотати, про всяк пожежний…

Джерело