Кишеньковий кондиціонер від Sony охолоджує і зігріває власника на 5 градусів

Корпорація Sony пропонує оригінальний переносний виріб, що дозволяє його власнику охолоджувати певні ділянки тіла, знижуючи локально температуру на 5 градусів. Примітно, що пристрій може також і зігрівати користувача на 5 градусів.

Така унікальна можливість пристрою Reon Pocket проявляється, якщо його помістити у внутрішню кишеню на футболці. Компанія Sony пропонує такі футболки з внутрішньою кишенею для Reon Pocket всього, однак при бажанні можна самостійно пришити такий кишеню будь-якої футболці. Для роботи Reon Pocket необхідно завантажити спеціальний додаток на смартфон, через яке задається режим роботи. Важливим моментом для ефективної роботи пристрою є контакт між тілом і Reon Pocket навіть через тканину кишені.

Технологія охолодження/нагрівання в Reon Pocket базується на використанні ефекту Пельтьє, згідно з яким при проходженні електрики між двома різнорідними провідниками відбувається передача енергії. В залежності від напрямку струму і відбувається або відбір, або надходження енергії. Підвищення ефективності відбору тепла забезпечується мініатюрним вентилятором, вбудованим в Reon Pocket.


Автономну роботу протягом від 2 до 4 годин для Reon Pocket забезпечують акумуляторна батарея. Повна зарядка акумулятора займає 2,5 години з використанням роз’єму USB-C. В Японії Reon Pocket продається за ціною близько 170 доларів.