Китай припиняє прийом рейсів з Великої Британії на невизначений термін

Крім того, КНР закриває візові центри в Шотландії та Англії


Reuters

Китай на невизначений термін вводить заборону на прямі рейси до Британії і назад через побоювання щодо нового штаму коронавірусу. Про це заявив у четвер офіційний представник міністерства закордонних справ Ван Веньбінь, повідомляє Reuters.

“Після довгих роздумів Китай вирішив скористатися рекомендаціями інших країн і вирішив призупинити польоти до Великої Британії і назад”, – сказав Ван журналістам на щоденному брифінгу.

За його словами, Китай коригуватиме заходи контролю в залежності від ситуації.

За даними компанії-постачальника авіаційних даних Variflight, наразі існує вісім щотижневих рейсів між материковим Китаєм і Великою Британією, в тому числі по одному рейсу Air China, China Eastern Airlines і China Southern Airlines.

British Airways виконує два рейси на тиждень з Лондона до Шанхаю.

Тим часом, китайський візовий центр в столиці Шотландії Единбурзі буде закритий 29 грудня, а два китайських візових центри в Англії – в Лондоні і Манчестері – з 22 і 29 грудня відповідно. Інший китайський візовий центр в Белфасті, Північна Ірландія, закритий ще з березня.

Нагадаємо, у зв’язку з новою мутацією коронавірусу в Британії вже понад 40 країн світу заборонили в’їзд на свою територію мандрівникам з цієї країни.

Джерело