Китайці створили найтонший модуль перископічної камери

Серед найбільш затребуваних функцій сучасного смартфона, поряд з телефонним зв’язком та виходом в інтернет, є фотографування. Останнім часом в камери мобільних пристроїв активно впроваджують функцію збільшення, використовують перископічні модулі. При цьому однією з головних проблем таких вузлів смартфона стає їх товщина, що призводить до появи виступаючих основних модулів камер.

Китайський виробник датчиків зображення компанія O-Film виводить на ринок новий модуль, який відповідає за плавний зум і оптичну стабілізацію, товщина якого становить 5,9 мм

Крім невеликої товщини, що дозволяє розміщувати модуль в будь-яких самих тонких смартфонах, в новому пристрої реалізується можливість зміни фокусної відстані в діапазоні від 85 до 170 міліметрів при одночасній зміні діафрагми від f/3,1 до f/5,1. Невелика товщина модуля дозволить позбутися від потовщених блоків камер, які виступають на сучасних смартфонах над площиною задній панелі.

При використанні модуля компанії O-Film з традиційними ширококутними об’єктивами, забезпечується збільшення в 3-7 разів. Крім того, розробники запевняють, що зможуть виробляти перископічні модулі з діапазоном збільшення 3-5 разів, 5-8 разів і 3,5-9,5 разів. Механізм модуля має п’єзоелектричний двигун, який плавно і точно переміщує 3-лінзову конструкцію разом з механізмом автофокуса вперед і назад для досягнення бажаного фокусної відстані.

Плавне, безперервне збільшення забезпечить більш якісне зображення. Також в модулі є механізм оптичної стабілізації зображення (OIS). У компанії O-Film не розголошують час початку постачання модулів виробникам і не вказують перелік моделей, де буде впроваджено інноваційний механізм.