Китайці тепер теж можуть оформити попереднє замовлення на пікап Tesla Cybertruck

Завод для складання електричних пікапів Tesla Cybertruck ще не побудований, а компанія щосили набирає замовлення на постачання цих електромобілів. За приблизно пів року після початку приймання замовлень на Cybertruck у всьому світі зроблено порядку 650 тис. електромобілів. А днями бронювання Cybertruck стало доступно в Китаї. У США бронювання пікапа Tesla Cybertruck варто замовнику $100. У Китаї оформлення попереднього замовлення на цю машину оцінено 1000 юанів ($141 за курсом). Також клієнт з Китаю може забронювати функцію автопілота, яка обійдеться йому в 64 тис. юанів ($9000). Заявлена ціна на Cybertruck в США наближається до $40 тис. (близько 280 тис. юанів). У Китаї, очевидно, сума буде дещо вищою.

Раніше глава компанії Tesla Ілон Маск (Elon Musk) повідомляв, що за перші два дні бронювання замовлень число заявок перевищила 150 тис. За два тижні була взята позначка у 250 тис., після чого компанія перестала оголошувати про результати акції. Ймовірно, щось подібне ми побачимо у зв’язку з початком прийняття броні в Китаї. Кількість забезпечених людей в Піднебесній стрімко зростає, що дозволяє їм отримувати доступ до кращих зразків імпортної продукції.


Згідно з останньою неофіційною статистикою, найбільше замовлень на Cybertruck оформлено в США (до 77 %). Буде цікаво спостерігати, якщо китайці за цим показником обженуть американців. Може, тоді перший завод по збірці пікапів Cybertruck Ілон Маск почне будувати в Китаї? Втім, це малоймовірно з політичних, а не економічних причин. Але за статистикою замовлень від китайців ми простежимо.