Київ на замок. Де на в’їзді до столиці встановлять блокпости (КАРТА)

Читати новину: Російською

З 16 квітня в Києві посилять карантин: на в’їздах у місто встановлять 10 блокпостів, на яких правоохоронці та медики обов’язково вимірюватимуть температуру, повідомляє Абзац.

Карту з розташуванням блокпостів опублікував Telegram-канал Pavlovsky News. За його даними, 10 блокпостів на в’їздах у столицю почнуть працювати з 13:00 16 квітня, а норма обов’язкової термометрії, за даними КМДА, буде введена вже з 00:00.

Карта розташування блокпостів на в’їзді до Києва:

Перевірятися будуть автобуси й мікроавтобуси, вантажні та вантажно-пасажирські автомобілі, легкові машини, що перевозять понад трьох людей з водієм включно.

Своєю чергою Комунальна корпорація “Київавтодор” також повідомила про розташування КПП на під’їздах до столиці, оприлюднивши їхні адреси:

Зазначимо, раніше КМДА повідомила, що всім водіям і пасажирам транспорту на в’їздах до Києва, починаючи з 16 квітня, обов’язково вимірюватимуть температуру. детально про це читайте тут.

Столиця лідирує по зараженню коронавірусом. На ранок 15 квітня підтверджено 612 випадків інфікування COVID-19, з яких 11 – летальних, 12 осіб – одужали.