Київську мажорку Краснову позбавили водійських прав (ВІДЕО)

Читати новину: Російською

Печерський районний суд Києва позбавив водійських прав і оштрафував киянку Анну Краснову, яка часто хизувалася в соціальних мережах порушенням ПДР, повідомляє Абзац.

Про рішення, яке сьогодні виніс суддя Володимир Карабань, повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко. За його словами, молоду жінку “позбавили водійських прав, а також оштрафували на 10 200 гривень за водіння в нетверезому вигляді”.

“Ту саму Анну Краснову, яка любила їздити на швидкості під 200 км на годину і хвалитися цим у своїх соціальних мережах. Думаю, ця історія з відомою в певних колах дівчиною-мажором охолодить гарячі голови молодих людей, які вважали себе вище Закону”, – написав Геращенко у себе в Facebook.

Він також оприлюднив відео з молодою мажоркою, на якому вона, як можна помітити, вживає алкоголь, а потім сідає за кермо елітної автівки.

Коментарів самої Краснової поки не надходило.

Раніше Абзац детально розповідав про скандал навколо вже колишнього заступника голови КМДА Володимира Слончака та депутата Київради Людмили Костенко. Столичні чиновники влаштували п’яний дебош через зупинку їхнього авто.