Навчіться створювати власну музику, ставши майстром Ableton

Навчання писати та створювати власну музику вже не має великої плати за обкладинку з набором The Complete Ableton Live 11 Music Production Essentials. Цей комплект має 11 годин навчання і зараз продається всього за 36 доларів.

Ableton Live 11 – це музична та аудіопрограма, яка має всі необхідні функції для написання, створення та редагування власної музики. Цей комплект глибоко занурюється в програмне забезпечення, щоб навчити вас всім порадам і трюкам, які потрібні для досягнення успіху. Ви будете висвітлювати такі теми, як аранжування музики, додавання ударних ударів, деформації та реверберації, звукозапису та багато іншого. Ви навіть матимете уроки теорії музики та того, як перевернути або розширити акорди, щоб створити чіткий, цікавий звук.

Навчений музичним продюсером Томашем Джорджем, ви зможете скористатися багаторічним досвідом Томаса у музичній сфері для створення дивовижних треків та альбомів. З тисячами студентів на таких сайтах, як Skillshare, Томас Джордж має добре заслужену репутацію досконалості у викладанні музики.

Цей розпродаж у наборі The Complete Ableton Live 11 Music Production Essentials Bundle відкриває двері для виробництва музики за допомогою набору програмного забезпечення Ableton, і він ідеально підходить як для професіоналів, так і для любителів і любителів. Лише за 36 доларів ви отримаєте довічний доступ до цього комплекту навчання.

Ціна може змінюватися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *