Легендарний телеведучий Ларрі Кінг поховав двох дітей – померли за місяць

Популярний американський теле- і радіоведучий Ларрі Кінг втратив двох дітей – вони померли в зрілому віці з різницею в кілька тижнів.

Інформацію про смерть своїх дітей підтвердив сам Кінг, опублікувавши пост в Instagram.

“Втратити їх здається таким неправильним. Жоден батько не повинен ховати дитину”, – написав він.

Ларрі Кінг додав, що його діти були хорошими і добрими душами, і їх йому буде дуже не вистачати. Він також висловив подяку за співчуття і побажання.

65-річний Енді Кінг, який був прийомним сином ведучого, помер 28 липня від серцевого нападу. А вже 20 серпня померла дочка Ларрі Кінга – 52-річна Чайа, яку народила його третя дружина, модель Playboy Елін Ейкинс. У неї було виявлено рак, і вона довгий час боролася з хворобою.

“У цей момент нам потрібно трохи часу і усамітнення, щоб зцілитися. Я дякую вам за повагу”, – написав у пості Ларрі Кінг.

86-річний Ларрі Кінг за свою кар’єру провів понад п’ятдесят тисяч інтерв’ю з політиками, спортсменами, артистами та іншими знаменитостями. Але відомий він не тільки своїм журналістським талантом, а й численними шлюбами. У Кінга залишилося троє дітей – сини Ларрі-молодший, Кеннон і Ченс

Як повідомляв “Апостроф”, раніше в віці 57 років померла актриса Келлі Престон – дружина актора Джона Траволти. Протягом останніх двох років жінка боролася з раком грудей.
Джерело