LG B Project: гнучкий смартфон дебютує у 2021 році

Компанія LG Electronics, за повідомленнями інтернет-джерел, у наступному році має намір представити перший смартфон, обладнаний гнучким дисплеєм.Апарат, як стверджується, створюється в рамках ініціативи з кодовою назвою B Project. Вже нібито організовано виробництво прототипів незвичайного пристрою: з метою всебічного тестування будуть виготовлені від 1000 до 2000 примірників гаджета.

Про характеристики смартфона інформації практично немає. Відомо лише, що  екран виготовляється по технології органічних світлодіодів (OLED). У розробці цієї панелі брали участь фахівці китайської компанії BOE.

Крім того, розкрито найближчі плани LG з випуску інших смартфонів. Так, на другу половину нинішнього року заплановано дебют флагманського апарату під назвою Horizontal. У 2021-му світ побачить пристрій з ім’ям Rainbow. Якими особливостями будуть мати ці моделі, поки не ясно.

Відзначимо, що в першому кварталі поточного року, за оцінками Gartner, постачання смартфонів у річному обчисленні звалилися на 20,2 % — до 299,1 млн штук. Настільки різке зниження пояснюється поширенням коронавірусу, з-за якого були змушені тимчасово зупинити роботу багато салонів зв’язку та роздрібні торгові точки.