Функція короткого відео LinkedIn Stories вийде з платформи 30 вересня, новий досвід у планах

LinkedIn видаляє функцію ‘Історії’, яку вона представила минулого року, виключно для своїх користувачів мобільних пристроїв, що дозволило їм публікувати короткі короткочасні відео на платформі. Компанія, що належить Microsoft, оголосила, що зміна набуде чинності 30 вересня. Запущена майже рівно рік тому, LinkedIn Stories імітувала Facebook та Instagram і дозволила своїм користувачам публікувати короткі відео на платформі, які зникають через 24 години. У минулому році Twitter також привів Флотів до конкурентів Facebook та Instagram Stories, хоча минулого місяця Флоти назавжди зникли.

Незабаром після того, як повідомили рекламодавців про оновлення, LinkedIn повідомив у своєму блозі, що будь-які графічні або відеореклами, які планувалося розміщувати між історіями, замість цього будуть надані до каналу LinkedIn. Платформа також попередила, що будь-які раніше рекламовані або спонсоровані історії зі сторінки LinkedIn не відображатимуться у каналі автоматично, і рекламодавцям потрібно відтворити вміст у Менеджері кампаній як загальне зображення чи відео.

LinkedIn запропонував свою функцію Stories разом із наклейками та варіантами текстового поля. Однак Лі сказав, що користувачі хочуть ще “більш творчих інструментів для створення цікавих відеороликів”. Ми можемо побачити деякі покращення на цьому фронті з новим досвідом.

Історії були опубліковані на LinkedIn у вересні минулого року – приблизно в той час, коли Twitter також запропонував своїм користувачам Флоти, які минулого місяця вони припинили. LinkedIn запустив функцію Stories в Індії в жовтні і приніс її разом з локалізованими наклейками, щоб залучити індійських професіоналів на платформі.

Старший директор із продуктів LinkedIn Ліз Лі зазначила, що функція Stories не працює так, як планувалося.

«Ми хочемо послідовно охоплювати змішані медіа та творчі інструменти Stories на всій нашій платформі, працюючи над тим, щоб тісніше інтегрувати її з вашою професійною ідентичністю», – сказала Лі. ‘В рамках цієї зміни ми видалимо поточний досвід Stories до кінця вересня, коли ми працюватимемо над оновленням’.

Виконавчий орган додав, що користувачі LinkedIn бажали, щоб відео постійно відображалося у їхніх профілях. Це означає, що тимчасовий характер історій не допоміг платформі досягти такого успіху, який вона оцінювала.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *