Лісові пожежі у Луганській області: Рятувальники ліквідували ще два осередки займання

За попередніми оцінками, орієнтовна площа, пройдена вогнем, становить понад 20 тис. га

Масштабна пожежа в Луганській області
ДержНС у Луганській області

У Луганській області, де триває гасіння масштабних лісових пожеж, удалося ліквідувати ще два осередки займання. Про це повідомляє прес-центр Державної служби України із надзвичайних ситуацій (ДержНС).

“Станом на 10:00 неділі, 4 жовтня, пожежі лісового масиву, очерету та сухої рослинності в осередку № 4 поблизу с. Лобачеве – с. Геївка та осередку № 7 поблизу с. Болотене – ліквідовано”, – йдеться у повідомленні.

Новини за темою: У Луганській області до гасіння вогню залучили пожежний потяг

У ДержНС уточнили, що вчора на території області було здійснено 162 скиди (504 тонн води), з початку гасіння пожеж – 345 скидів (1 тис. 150 тонн води).

“Під час ліквідації лісових пожеж на території Луганської області знайдено тіла 11 осіб, травмовано 18 осіб (зокрема 3 співробітники ДержНС), – сказано в повідомленні.

Новини за темою: У низці областей України 4-5 жовтня збережеться надзвичайний рівень пожежної небезпеки

Крім цього, під час гасіння пожеж було евакуйовано 150 осіб. Інформація щодо знищення та пошкодження житлових будинків та об’єктів інфраструктури уточнюється місцевими органами влади.

Як повідомлялося вчора вранці, у Луганській області пожежникам вдалося загасити ще один з осередків пожежі — в лісі Старобільського району.

Джерело