Літня росіянка із цукровим діабетом підірвала мережу, вигнавши агітаторів Путіна. Тепер чиновники намагаються їй помститися

Читати новину: Російською

Відео, на якому жителька російського Челябінська Галина Горіна-Забавіна проганяє агітаторів від провладної партії “Єдина Росія”, стрімко набирає популярність в мережі. Бурхлива реакція літньої жінки цілком зрозуміла, адже і вона, і її чоловік страждають на цукровий діабет, однак замість ліків їм принесли цукерки, повідомляє Абзац.

Представник “Єдиної Росії” разом із соцпрацівницею прийшли, щоб зареєструвати подружжя на сайті для майбутніх праймеріз. Жінці хотіли урочисто вручити коробу цукерок в обмін на реєстрацію на сайті. Обуренню жінки не було меж, адже вона хвора на діабет, більш того, її чоловік через ту саму хворобу має інвалідність.

“У ж*пу хай собі їх запхають – ось моє побажання. Я їх зневажаю, так і передай”, – заявила героїня ролика, зачиняючи двері.

Праймеріз партії “Єдина Росія” пройдуть з 25 по 31 травня в електронному форматі, однак виборці вкрай неохоче реєструються на сайті попереднього голосування, адже там потрібно надати персональні дані (зокрема, фото паспортних даних). З різних міст і районів Челябінської області надходять скарги мешканців про те, що їх примушують брати участь в голосуванні, зазначає місцеве видання Znak.com.

Мешканка Челябінська також показала палицю (скалку для тіста), з якою вона зустрічає “агітаторів Путіна”. “Ось так я зустрічаю “Єдину Росію”, ждіть до вас також прийдуть”, – сказала Галина Горіна-Забавіна.

Також жінка дізналася, що не зможе безкоштовно отримати ліки проти астми, які належить тільки федеральним пільговикам, а вона – регіональний. Усе записане літня росіянка виклала на Youtube.

Відео стало доволі популярним, його охоче коментують користувачі, висловлюючи жінці підтримку.

Згодом з’ясувалося, що місцеві представники “Єдиної Росії” запідозрили жінку в провокації. Більш того, її звинуватили в тому, що вона не лише образила соцпрацівника, а й погрожувала агітаторам. Зрозуміло, що такі звинувачення в Росії можуть мати доволі серйозні наслідки.

“Якби вони у пошуку подивилися, хто я така, то не прийшли. Я з активною громадянською позицією… Що б вони там не брехали, я нікого не ображала і не загрожувала нікому. Я виклала це показати друзям, що не можна до рівня тварин опускатися. Якщо я сама образилася тим, що мене вважають пробкою, це не означає, що я когось ображала”, – заявила мешканка Челябінська.

Раніше Абзац повідомляв, що прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков та його дружина Тетяна Навка заразилися коронавірусом.