Бездротова ігрова миша Logitech G Pro знову знижує ціну, тепер вона є найдешевшою – 85 доларів

Бездротова ігрова миша Logitech G Pro знизила ціну трохи раніше, коли ціна знизилася з 129,99 до 92 доларів. І тепер це стало ще дешевше, коли Amazon дала йому ще одне зниження цін. Logitech G Pro тепер доступний на Amazon за 84,99 доларів (приблизно 6 211 фунтів стерлінгів), і це найдешевший за всю історію. Тому, якщо ви на ринку хочете купити нову ігрову мишку, це дуже багато.

Нова ціна на 85 доларів на Logitech G Pro – це знижка 35% на рекомендовану ціну, що ви, ймовірно, побачили під час розпродажу в кіберпонеділці чи Чорної п’ятниці, і, можливо, до настання сезону відпусток можливо буде ще одне зниження цін. Але, якщо ви не хочете ризикувати ще одним зниженням цін, яке може статися, а може і не відбутися, як зазначає PCGamer, Logitech G Pro – одна з найкращих бездротових пропозицій за ціною менше 100 доларів.

Logitech G Pro відомий як легкий, чутливий та довговічний, і він може вмістити геймерів, які є лівшами та правшами. Хоча деякі користувачі скаржилися на проблему подвійного клацання миші на Logitech G Pro, компанія впроваджує оновлення прошивки, яке має покращити цей алгоритм відключення кліків. Logitech G Pro також має однорічну гарантію, і ви також можете додати план захисту Amazon на три роки (10,99 дол. США) або на чотири роки (14,99 дол. США) і все ще укладати угоду, меншу, ніж MRP.

Logitech G Pro має ергономічну форму і є справді двосторонньою мишею, оскільки має кнопки з великими пальцями з боків. У ньому є сім програмованих кнопок, які можуть вмістити як геймерів, так і лівшів. Така функція, як правило, рідкісна і важка для використання на ігровій миші. Ця миша використовує найточніший датчик Logitech – Hero 25K з максимальною роздільною здатністю 25 600. Він також має RGB-підсвічування, легкий дизайн всього 80 грам, механічну систему натягування кнопок і вбудовану пам’ять для зберігання до п’яти профілів, що дає вам безліч варіантів варіантів для користувача.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *