Ломаченко програв Лопесу в бою за звання абсолютного чемпіона світу


Top Rank Boxing

 

[media type= “picture” position= “1”]У Лас-Вегасі в MGM Arena пройшов боксерський поєдинок, в якому визначався абсолютний чемпіон світу в легкій вазі, між українцем Василем Ломаченком і американцем Теофімо Лопесом.

З самого початку бою Лопес почав проявляти активність. Ломаченко традиційно віддав перші раунди на розвідку. Але не атакуючи, Ломаченко програв перші раунди на суддівських картках. Аключать свою швидкість Ломаченко почав вже в другій половині поєдинку. Але Лопес добре тримав удар і зумів впевнено простояти до кінця бою. Хоча останні раунди Ломаченко перебоксував опонента.

Після фінального гонгу судді оголосили новим абсолютним чемпіоном світу в легкій вазі стає Теофімо Лопес. Для Ломаченка ця поразка стала другою в кар’єрі.

Новини за темою: Ломаченко та Лопес показали однакову вагу перед боєм

Теофимо Лопес! Ох…. 

116-112, 117-109, 18-12

Фінальний гонг! Чекаємо рішення суддів!

Дванадцятий раунд

Останні сили вклав Лопес в цей раунд. Почав проявляти активність. Іноді удари по корпусу проходять. Брухту працює на кількість, розуміючи, що нокаутувати вже не вийде точно. А виграти раунд треба.

Одинадцятий раунд

Ще один раунд у скарбничку Ломаченка. Руки Лопес вже не вкладають так серйозно. А у Ломи серії по 4-5 ударів проходять. Але тримає Лопес все.

Десятий раунд

Українець видав Активний відрізок. Добре поєднував удари в голову і по корпусу. Але Лопес хоч і втомився, але зібраний. А ось під кінець раунду брухту зменшив швидкість, що зараз виглядає недоречно.

Дев’ятий раунд

Ломаченко виглядає добре, його обережність в рингу зрозуміла. Але поки занадто мало ударів завдає українець. Хоча кілька серій в голову Лопеса прилетіли. Але той теж обережний.

Восьмий раунд

Вася в центрі раунду видав відмінну атаку і добре похитнув Лопеса. Притиснувся американця до канатів і почав працювати серіями. Лопес спробував піти в клінч, але тільки затиснувши руки Ломи, зупинив атаку.

Сьомий раунд

Непогано Лопес потрапив лівою в корпус. Ломаченко відповів кількома не найсильнішими, але точними і відчутними влученнями. Але Теофімо виглядає поки не втомлений і відчуває поєдинок.

Шостий раунд

Пори б вже Ломаченко включати активність. А то так можна і не встигнути до кінця поєдинку. Але українець тримає дистанцію. Хоча коли вдається зловити на Русі, виходить добре потрапляти джебом. Навіть кілька поспіль.

П’ятий раунд

Продовжує економити сили Ломаченко. Але вже підняв швидкість ніг і серії, які Вася викидає на зустріч Лопесу, збільшилися в кількості.

Четвертий раунд

Схоже, Ломаченко причепився до манери боксу Лопеса. Продовжує рухатися по рингу, дуже рідко пробиваючи короткими джебами. У Лопеса взагалі не виходить потрапити по українцю.

Третій раунд

16 ударів завдав поки що Ломаченко. З них 7 були точними. Третій раунд картину не поміняв. Українець запрошує Лопеса атакувати і витрачати енергію. А сам іноді відповідає. Один раз двійка проша на “ура”.

Другий раунд

Лопес продовжує проявляти активність. Удари у американця міцні. Приймає в блок все українець, але явно відчуває випади американця. Сам же практично не працює на атаку, вважаючи за краще зрідка відповідати в контратаках.

Перший раунд

Традиційно спокійний початок бою від Ломаченка. Лопес працює джебом, але теж дуже акуратно. Та й повз все. Українець практично не викинув жодного удару.

Гонг!

Ну нарешті, починаємо!

Ми, як і Вася, чекаємо початку бою.

Спорт надихає

Всі чотири пояси чемпіона світу в легкій вазі. Головний приз сьогоднішньої ночі.

Сьогодні відбулося зважування боксерів напередодні бою. Ломаченко і Лопес показали однакову вагу.

Цього бою чекав весь Боксерський світ. План промоутера Боба Арума повинен був визначити абсолютного чемпіона легкого дивізіону ще ранньою весною. Але з самого початку все пішло не за планом. У бою за вакантний пояс IBF молодий Теофімо Лопес сенсаційно швидко вкладає на ринг Річарда коммі і вперше приміряє на себе титул чемпіона.

Американець і до бою намагався на словах спровокувати Ломаченка, підігріваючи інтерес до себе. А після оголошення поєдинку за всі пояси Теофімо разом з тренером-батьком влаштували справжній трешток, розповідаючи як і в якому раунді 23-річний панчер відправить Лому в нокаут. Українець у відповідь ввічливо привітав Лопеса в” клубі чемпіонів”, після чого відправився додому готується до бою.

Початок пандемії коронавірусу змусив організаторів змінити плани. Бій, який повинен був пройти ще в березні, потім в травні, потім в кінці літа, поки не утвердилася фінальна дата – 17 Жовтня, Лас-Вегас. Обидва боксери вирушили в тренувальні табори. Ломаченко разом з батьком традиційно провели частину табору в Україні, а фінальний етап підготовки – в Окснарді. Лопес же тренувався в рідному Нью-Йорку, підігріваючи пресу постійними висловлюваннями.

Новини за темою: Ломаченко та Лопес показали однакову вагу перед боєм

Крім любові поговорити, Теофімо володіє відмінним талантом потужного панчера. Профікар’єра американця виглядає крутіше, ніж у Ломи. А нокаут коммі виглядає страхітливим. Крім потужного удару, Лопес відмінно працює на ногах і добре “читає” суперників. Але в історії Лопеса не було реально серйозних опонентів. Це його перший захист титулу. Ломаченко ж став чемпіоном світу вже в третьому бою і відтоді лише підвищує рівень своєї опозиції. При цьому, за словами самого Васі, ще ніхто з його суперників не змушував його працювати на 100% можливостей.

Василь Ломаченко:

“Думаю, в рингу у нас буде шахова партія. Я так бачу. Я повністю сконцентрований на поєдинку. Більше ні про що не думаю. Буде тільки він, я, рефері, судді і представники телебачення. Ну і ще, звичайно ж, будуть чотири титули на кону поєдинку”.

Теофимо Лопес:

“Я просто шоумен. Всі отримали цей бій, тому що я шоумен. Можливо, багато хто хоче побачити від мене не тільки нокаути, але також сальто і святкування. Просто я така людина, і в цій справі головне – розважати. Це розважальний вид спорту. Я люблю показувати себе. Нехай переможе найсильніший. Ви знаєте, що я вийшов і рвав дупу, щоб отримати цей бій. Головне-слава. Те, що Ломаченко зробить після бою, – це його справа. У мене ж є мета і розуміння, як її домогтися”.

Джерело