Лукашенко попросив у Путіна “деякі типи озброєння”

Також білоруський президент готовий обговорювати питання Союзної державиРИА Новости

Президент Білорусі Олександр Лукашенко попросив у свого російського колеги Володимира Путіна про постачання “деяких типів озброєнь”. Про це повідомляє “БелТА“.

“Я також просив президента Росії про деякі типи озброєнь. Сказав йому, що, коли ви приїдете, ми подивимося, що нам і де треба реально зміцнити в плані Союзної держави. Боятися нічого, ми готові на це йти. Останні події показують, що треба сміливіше захищати інтереси і білорусів, і росіян. Так сталося, що ми в цьому плані залишилися одні, але не найслабші”, – заявив Лукашенко.

За словами білоруського президента, помилково думати, що Білорусь ослабла і не вистоїть ситуацію, яка склалася в країні на сьогоднішній день.

Новини за темою: Кредит Путіна Білорусі в 1,5 млрд доларів: У Кремлі сподіваються, що ці гроші не повторять долю українських євробондів

“Ми в змозі утримати ситуацію не тільки в Білорусі, але і по периметру наших кордонів. Ви можете не сумніватися в нашій надійності в плані оборони нашої спільної Вітчизни – від Бреста до Владивостока”, – зазначив він.

Нагадаємо, в Білорусі тривають масові протести проти результатів виборів президента, які відбулися 9 серпня. Силовики проводять затримання мітингувальників, а також лідерів опозиції. Євросоюз вимагає від президента Олександра Лукашенка звільнити затриманих і дотримуватися прав громадян на мирний протест. За час мітингів загинули люди. Щодо точної їх кількості невідомо.

Джерело