Медісон Петтіс: Що подивитися, якщо вам подобається, що він – саме та актриса

CinemaBlend бере участь у партнерських програмах з різними компаніями. Ми можемо заробити комісію, коли ви натискаєте кнопку або здійснюєте покупку за посиланнями.

В оригінальній романтичній комедії Netflix «Він – все це» – ремейк зі зміною статі 1999 року «Все це», який уже був сучасним оновленням «Моєї прекрасної леді» 1964 року – Еддісон Рей грає підліткового авторитета в соціальних мережах, який приймає ставку на те, щоб стати найменш популярним. чувак у своїй школі (Таннер Б’юкенен) став королем випускного балу. У ролі того, хто пропонує зробити ставку, виступає Медісон Петтіс, яку ви могли б впізнати з телевізійних шоу, таких як «Співаки», або з її повторюваної голосної ролі у фільмах «Фінес і Ферб», але, можливо, не пам’ятали, що її акторська кар’єра йде ще далі.

Щоб, можливо, допомогти вам оновити пам’ять, ось погляньте на деякі з найбільш помітних ролей з фільмографії 23-річної актриси та моделі на сьогоднішній день, починаючи з її дебюту в повнометражному фільмі разом з однією з найбільших зірок Голлівуду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *