Великі автовиробники побоюються, що глобальний дефіцит чіпів може зберігатися деякий час

Техніки працюють на конвеєрі електричного ідентифікатора німецького автовиробника Volkswagen. 3 автомобіль у Дрездені, Німеччина, 8 червня 2021 року.

Виробники автомобілів, включаючи Ford, Volkswagen та Daimler, досі намагаються подолати вплив глобального дефіциту чіпів, і керівники кожної з компаній попереджають, що нестача кремнію, ймовірно, залишиться проблемою.

Генеральний директор Volkswagen Герберт Дісс, генеральний директор Daimler Ола Калленіус та голова правління Ford Europe Гуннар Геррман розповіли Аннет Вайсбах з CNBC на автосалоні в Мюнхені в понеділок, що важко сказати, коли складне питання буде вирішено.

Німецький Volkswagen, найбільший європейський виробник автомобілів, втратив частку ринку в Китаї внаслідок дефіциту чіпів, сказав Дісс.

‘Ми відносно слабкі через брак напівпровідників’, – сказав він. «У Китаї нас вражають більше, ніж у всьому світі. Ось чому ми втрачаємо частку ринку ”.

Дісс сказав, що його колеги в Китаї наполягають на збільшенні напівпровідників, назвавши відсутність чіпів ‘дійсно великою проблемою’.

Компанія зі штаб-квартирою у Вольфсбурзі очікувала покращення ситуації з напівпровідниками після літніх канікул, але це не так. Малайзія, де базується багато постачальників Volkswagen, останніми тижнями сильно постраждала від коронавірусу, що призвело до кількох зупинок заводів.

Дісс сказав, що він вважає, що проблеми з дефіцитом чіпів почнуть зникати, коли країни зменшать передачу Covid-19, але він очікує, що деякий час буде загальна нестача напівпровідників. ‘Ми зіткнемося із загальною нестачею напівпровідників, оскільки Інтернет речей зростає так швидко, що будуть обмеження, які ми спробуємо подолати’, – сказав він.

Криза сировини

Тим часом Herrmann з Ford Europe оцінює недолік чіпів до 2024 року, додаючи, що важко точно визначити, коли він закінчиться.

Вважається, що дефіцит посилився переходом на електромобілі. Наприклад, Ford Focus зазвичай використовує приблизно 300 чіпів, тоді як один з нових електромобілів Ford може мати до 3000 чіпів.

‘Це не тільки напівпровідники’, – сказав він, додавши, що літію, пластмаси та сталі відносно бракує. ‘Ви відчуваєте дефіцит або обмеження всюди’.

Ціни на автомобілі зростатимуть із зростанням вартості сировини, сказав Геррман.

Незважаючи на дисбаланси, Геррман сказав, що банк вхідних замовлень Ford Europe був ‘фантастичним’ і що ‘попит насправді надзвичайно сильний’.

Більше не відповідає призначенню

Калленіус Daimler сказав, що сподівається, що третій квартал – це «корито» зривів. ‘Це, здається, квартал, на який це найбільше вплине’, – сказав він.

‘Ми сподіваємось, що в четвертому кварталі ми знову почнемо повертатися’, – сказав Каллініус. «Але є рівень невизначеності, з яким нам доводиться стикатися у нашій виробничій системі. Потрібно залишатися гнучким ”.

Дефіцит чіпів вплинув на автомобільну промисловість більше, ніж на будь -яку іншу. Конвеєри були закриті, а деякі автомобілі зараз поставляються без функцій, які залежать від напівпровідників.

У Великобританії виробництво автомобілів в липні впало до нового мінімуму, ознаменувавши найгірші показники липня для галузі з 1956 року.

Німецька технологічна та інженерна група Bosch, яка є найбільшим у світі постачальником автозапчастин, вважає, що ланцюги постачання напівпровідників в автомобільній промисловості більше не придатні для використання.

Член правління Bosch Харальд Крегер заявив CNBC минулого місяця, що за останній рік ланцюжки поставок погіршилися, оскільки попит на чипи у всьому, починаючи від автомобілів і закінчуючи PlayStation 5s та електричними зубними щітками, виріс у всьому світі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *