Більшість сальвадорців не хочуть біткойн, показує опитування

САН САЛВАДОР: Більшість сальвадорців не погоджуються з рішенням уряду прийняти біткойн як законний платіжний засіб, і багато хто не знає, як користуватися цифровою валютою, і недовірливо ставляться до проекту, показало опитування Центральноамериканського університету (UCA) у четвер.

Щонайменше 67,9% з 1281 опитаних людей сказали, що вони не згодні або категорично не згодні з використанням біткойна як законного платіжного засобу, свідчить опитування UCA, єзуїтського університету зі Сальвадору. Трохи більше 32% людей сказали, що погоджуються на певному рівні.

Дослідження було опубліковане за кілька днів до того, як уряд має офіційно оформити криптовалюту як законний платіжний засіб в Сальвадорі 7 вересня – план, оголошений президентом Найбі Букеле у червні.

Опитування UCA, проведене в серпні, також показало, що 9 з 10 людей не мають чіткого розуміння біткойна, а 8 з 10 сказали, що вони мало або зовсім не впевнені в його використанні.

Більшість людей, 7 з 10, вважали, що законодавці повинні скасувати закон, що робить його законним платіжним засобом.

‘Те, що ми можемо побачити в цьому опитуванні, на додаток до цього широкого відмови від впровадження біткойна як законного платіжного засобу, полягає в тому, що вперше ми виявили значну розбіжність між населенням та рішеннями, які приймаються Законодавчими Зборами та президентом, – сказав декан УЦА Андреу Оліва.

Уряд не одразу відповів на запит прокоментувати опитування. Букеле та його уряд представили цей захід як спосіб збільшення робочих місць та економічного розвитку, зробивши Сальвадор менш залежним від доларів США – поточного законного платіжного засобу.

Опитування також показало, що більшість сальвадорців вважають, що головними бенефіціарами будуть багаті, іноземні інвестори, уряд та керівники бізнесу.

‘Існує велика стурбованість щодо можливих негативних наслідків використання біткойна’, – сказала Оліва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *