Макрон в ООН відзначив прогресивність нормандського формату

Президент Франції у своєму виступі на 75-й сесії ГА ООН згадував про війни і збройні конфлікти в Африці, на Близькому і Середньому Сході, і ситуації в Україні відвів одне речення

Еммануель Макрон
Reuters

Президент Франції Еммануель Макрон вважає, що нормандський формат переговорів дав змогу його країні, разом з Німеччиною, досягти прогресу у вирішенні кризи в Україні. Таку думку глава французької держави висловив під час дебатів у форматі відеоконференції на 75-й сесії Генеральної Асамблеї ООН, повідомляєУкрінформ“.

Новини за темою: Дату зустрічі у “нормандськогму форматі” поки не узгоджено, – Арахамія

“У континентальній Європі, у зв’язку з українською кризою, нормандський формат дав змогу нам разом із канцлером Німеччини Ангелою Меркель досягти прогресу”, – заявив Макрон.

Новини за темою: МЗС України попросило Росію прояснити, чи потрібен їй “нормандський саміт”

Президент Франції в своєму виступі згадував про війни і збройні конфлікти в Африці, на Близькому і Середньому Сході. Ситуації в Україні він відвів одне речення.

Нагадаємо, після завершення зустрічі радників лідерів “нормандської четвірки” в Берліні 11 вересня, заступник керівника адміністрації президента Росії Дмитро Козак заявив, що поки не бачить підстав для проведення саміту лідерів “нормандської четвірки”.

Попередній саміт лідерів України, Франції, Німеччини та Росії відбувся в Парижі 9 грудня 2019 року. Тоді сторони попередньо домовилися про наступну зустріч у квітні 2020 року.

Джерело