Чоловік був застрелений після ножової атаки в супермаркеті Нової Зеландії

Прем’єр-міністр Джасінда Ардерн описує цей інцидент як ‘теракт’, додавши, що нападник був натхненний угрупованням ІДІЛ (ІДІЛ).

За словами прем’єр-міністра Джасінди Ардерн, щонайменше шість людей були поранені внаслідок нападу ножем із вовком-одиночкою на супермаркет у новозеландському місті Окленд, перш ніж поліція застрелила його.

Чоловік, відомий урядовим ‘численним агентствам’, був убитий протягом 60 секунд після початку нападу, сказав Ардерн у п’ятницю, додавши, що його надихнула група ІДІЛ (ІДІЛ).

«Це було ненависно, це було неправильно. Це було здійснено окремою особою, а не вірою », – сказав Ардерн, описуючи нападника як громадянина Шрі – Ланки, який прибув до Нової Зеландії у 2011 році.« Він один несе відповідальність за ці дії ».

Ардерн сказала, що вона була обмежена у тому, що вона могла публічно сказати про чоловіка, який перебував під наглядом з 2016 року, оскільки він був предметом судових ухвал про заборону.

Комісар поліції Ендрю Костер заявив, що влада впевнена, що чоловік діяв один, і більше немає загрози для громади.

На відео, опублікованому в соціальних мережах, видно покупців у супермаркеті Нью -Лінн незабаром після удару нападника.

‘Тут хтось із ножем … у нього ніж’, – чується жінка. ‘Хтось отримав ножове поранення’.

Охоронець попросив людей покинути торговий центр незадовго до того, як пролунало близько шести пострілів.

Панічні покупці

З поранених троє були у важкому стані, один у важкому стані, інший у середньому стані, йдеться у заяві служби швидкої допомоги Сент -Джон.

Свідки розповіли журналістам біля торгового центру, що бачили кількох людей, які лежали на підлозі з ножовими пораненнями. Інші казали, що чули постріли, коли вибігали з супермаркету.

На відео, опублікованих раніше в мережі, видно, як панічні покупці вибігають з торгового центру і шукають прикриття.

Нова Зеландія перебуває в стані насторожі щодо нападів, оскільки 15 березня 2019 року білий бойовик -супремацист вбив 51 людину у двох мечетях у місті Крайстчерч.

У травні чотири людини отримали ножові поранення у супермаркеті в Данідіні на Південному острові Нової Зеландії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *