Опівнічні сонечка Marvel демонструє битву боса шаблезуба

Опівнічні сонячні опіки Marvel мають намір привнести тактичний бій у всесвіт Marvel, а нова розширена демонстрація геймплея, що протистоїть Росомаху проти його ворога Саблезуба, показує, що, незважаючи на те, що грають покроково, гравці залишать за собою багато руйнувань.

Sabretooth-це зустріч босів у демо-версії, і Росомаха та герой-мисливець, створений гравцем, повинні об’єднатися, щоб боротися з ним. На відміну від більшості гарматних ворогів, які гинуть лише за кілька ударів, шаблезуб потребує більшої координації та планування поразки завдяки його значно більшій кількості HP та його опору оглушенню та зв’язуванню.

Значна частина демонстрації показує, що Росомаха об’єднує атаки проти кількох ворогів, а також використовує навколишнє середовище для нанесення шкоди. Кілька разів Росомаха б’є ногою або кидає предмети у ворогів, і в якийсь момент навіть стрибає з сусідньої купи дерев’яних піддонів, щоб зануритися в шаблезуб. Деякі атаки Росомахи дають йому життя, дозволяючи йому бути агресивним і довести бій до ворога.

Після поразки Саблезуба Фіраксіс запропонував нові подробиці про те, що гравці будуть робити у опівнічних сонячних променях Marvel, коли вони не борються з супервільянами. У новому геймплеї, в центрі уваги якого є абатство, яке служить базою опівнічних сонечок, Фіраксіс каже, що гравці зможуть вибирати між різними повсякденними нарядами, які носитиме персонаж, створений гравцями, і матимуть можливість налаштувати житлове приміщення. Можна вивчити всю територію абатства, і, звичайно, ви можете погладити собаку, в даному випадку – пекельного собаку Чарлі.

Взаємодія з різними героями Marvel під час перебування в абатстві є ключовою частиною гри, при цьому Firaxis підкреслює, що різні елементи гри в RPG настільки ж важливі, як і її бій. Розмови з іншими персонажами часто включають розгалужені варіанти діалогів, які впливатимуть на баланс світла/темряви гравця-персонажа, а також гравці можуть вибирати взаємодію з героями іншими способами, наприклад, дивитися фільм у загальній кімнаті.

У той час як опівнічні сонячні опіки Marvel мають систему бойових дій на основі карт, Фіраксіс каже, що єдині мікротранзакції, які буде мати гра,-косметичні, і ні, ви не зможете зустрічатися з героями Marvel. Marvel’s Midnight Suns виходить у березні 2022 року на PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X | S, Nintendo Switch та ПК.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *