Опівночі сонця Marvel матимуть лише косметичні мікротранзакції

Оскільки Marvel’s Midnight Suns є тактичною рольовою грою з механікою побудови колоди, шанувальники висловлюють побоювання, що видавництво 2K Games додасть мікротранзакції, які можуть змінити баланс гри. Є ігрові покупки, але розробник Firaxis Games підтвердив, що вони суто косметичні.

Відповідаючи на запитання шанувальників, офіційний акаунт Marvel Midnight Suns у Twitter заявив, що гра не містить скриньки з лутом або ‘пов’язані мікротранзакції, щоб отримати більше карт’. Тим не менш, скіни персонажів все ще можна придбати в грі, але вони не впливають на баланс гри.

Гей, люди, що стосується нашої системи бойових карт, то в @MidnightSuns Marvel або пов’язаних мікротранзакціях немає жодного ящика для здобичі, щоб отримати більше карт (тобто гамма -котушок). Ми будемо купувати чисто косметичні скіни персонажів, які жодним чином не впливають на баланс гри https://t.co/lHhdwbMpSZ

  • Опівнічні сонця Marvel (@midnightsuns) 1 вересня 2021 року

Це відбувається відразу після того, як Firaxis Games показали ігровий процес Marvel Midnight Suns, який демонстрував механіку бою, говорив про побудову відносин та дражнив більше супергероїв.

У фільмі ‘Опівнічні сонця’ Marvel ви керуєте оригінальним героєм на ім’я Мисливець, персоналізованим персонажем, який займає центральне місце в історії про Ліліт та світову загрозу, яку представляє мати всіх демонів. Гра поєднує в собі елементи Fire Emblem і XCOM, щоб створити фантастику влади, яка бачить, як кілька героїв Marvel борються з демонічними силами.

Очікується, що північні сонячні опіки Marvel вийдуть на Nintendo Switch, ПК, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One та Xbox Series X | S у березні 2022 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *