‘Shang-Chi’ Marvel залучив 71,4 млн доларів у внутрішнє відкриття, друге за висотою пандемію

Сіму Лю грає роль Шан-Чі у фільмі Marvel ‘Шан-Чі та Легенда про десять кілець’.

Студії Disney та Marvel ‘Шан-Чі та Легенда про десять кілець’ зібрали приблизно 71,4 мільйона доларів у вітчизняному прокаті в ці вихідні.

Це стало другим за величиною відкриттям для будь-якого фільму, випущеного під час пандемії, та найвищим для будь-якого фільму, випущеного у вихідні у День праці.

‘Чорна вдова’ наразі володіє титулом найвищого відкриття під час пандемії з 80 мільйонами доларів, а попереднім рекордсменом з найбільшим випуском за святкові вихідні був ‘Хеллоуїн’ 2007 року, який зайняв 26,3 мільйона доларів протягом перших трьох днів у кінотеатрах у країні.

На міжнародному рівні продажі квитків ‘Шан-Чі’ склали ще 56,2 мільйона доларів, в результаті чого загальна загальна сума за п’ятницю, суботу та неділю до $ 127,6 мільйона. Примітно, що фільм ще не схвалений для випуску в Китаї.

‘Безсумнівно, що величезний капітал бренду Marvel збільшив перспективи’ Шан-Чі ”,-сказав Пол Дергарабедян, старший медіа-аналітик Comscore. ‘[І] ідеально виконана перша театральна стратегія сприяла підвищенню інтересу та хвилювання у шанувальників’.

«Шан-Чі»-перший фільм Marvel, який демонструється виключно в кінотеатрах з початку пандемії. ‘Чорна вдова’, яка вийшла в липні, дебютувала в кінотеатрах і в прем’єрному доступі Disney+ того ж дня.

Багато студій дотримувалися подібного плану випуску протягом усієї пандемії, вирішивши зробити фільми доступними в кінотеатрах та на потокових сервісах. Ця стратегія була застосована в той час, коли вакцина від коронавірусу тільки стала доступною у США, а аудиторія все ще насторожено поверталася в кінотеатри.

Однак стало зрозуміло, що подвійний реліз призвів до канібалізації продажу квитків у театр.

За даними Fandango, аналітики касового прокату передбачили хороший початок кінофільму, оскільки він мав другий за величиною попередній продаж квитків у будь-якому релізі 2021 року, відразу за ‘Чорною вдовою’.

Розкриття інформації: Comcast є материнською компанією NBCUniversal та CNBC. NBCUniversal володіє Fandango.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *