Масштабні пожежі в Луганській області: Людей евакуюють до шкіл Сєвєродонецька, навчальний процес призупинили

Раніше повідомлялося, що в результаті пожеж загинули три людини


ДержНС

Жителів населених пунктів, які постраждали від пожеж в Луганській області, евакуюють в підготовлені пункти прийому в місті Сєвєродонецьк. Про це повідомили в військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецька.

“Для евакуації жителів селищ, які постраждали від пожеж, підготовлені пункти прийому людей. Підготовлено школи 8 та 17. Завезено все необхідне. Буде забезпечено гаряче харчування. У разі необхідності ще три школи міста Сєвєродонецька підготовлені для прийому евакуйованих людей. Це Школи 20, 16, 18. Автобуси підготовлені для евакуації і знаходяться на в’їзді в місто з боку Воронове”, – йдеться в повідомленні.

Також прийнято рішення 1 жовтня призупинити навчальний процес у сєвєродонецьких школах.

Раніше повідомлялося, що в Луганській області зафіксовано 146 пожеж лісових масивів, трави та чагарників у Старобільському, Станично-Луганському та Новоайдарському районах. 82 пожежі ліквідовано. Через пориви вітру полум’я швидко поширюється. Триває гасіння вогню та евакуація населення – евакуйовано 95 осіб. Генпрокурор Ірина Венедиктова повідомляла про трьох загиблих на пожежах. Відкрито кримінальні провадження.

Джерело