Фаза 4 MCU нарешті робить чудовим один вистріл Marvel

Попередження: містить SPOILERS для Shang-Chi та Легенду про десять кілець.

«Шан-Чі та Легенда про десять кілець» нарешті робить єдині знімки Marvel невід’ємною частиною історії. Ще в 2011 році студія Marvel почала випускати інноваційну серію однокадрових знімків коротких автономних пригод, які супроводжували домашні релізи їхніх фільмів, а також додали додаткової глибини до MCU і навіть іноді служили пілотними сценаріями для телевізійних шоу Marvel. .

Перший одноразовий знімок Marvel, «Консультант», насправді був чимось на зразок безперервності для посткредитної сцени «Неймовірного Халка», яка, здавалося, влаштовувала історію, в якій «Месники» сформувались для полювання на Халка-розповідь Marvel покинуто, коли почала формуватися перша фаза. П’ять однокадрових випусків було випущено між 2011 і 2015 роками, хоча Marvel припинила одномоментні знімки, коли вони стали занадто зайнятими. Жоден з них ніколи не відчував особливого значення для всеосяжної розповіді MCU, причому найбільш помітним внеском був одноразовий знімок агента Картера, який довів інтерес до телесеріалу Marvel – такого, який зараз, на жаль, видалено з канону MCU.

«Шан-Чі та Легенда про десять кілець» змінює все, адже насправді вона прямує прямо з одноразового випуску «Все вітаю короля» Marvel. Цей єдиний постріл був, по суті, вибаченням Marvel за суперечливий поворот мандаринів у Iron Man 3, продовжуючи історію претендента на мандарин Тревора Слеттері та підтверджуючи, що справжній мандарин все ще там. Це підняло історію Тревора з ним у в’язниці Сігейт, де він насолоджувався своєю знаменитістю, але потрапив у ціль ‘Десяти кілець’, чий лідер заперечував проти того, що Слеттері вкрав його ім’я. Через багато років Шан-Чі піднімається, коли Тревор несподівано живий, потішивши Венву і став його блазнем. Вперше один із одноразових знімків Marvel є важливою частиною історії.

Цей момент підкреслюється незначною зміною функціональних можливостей Disney+, де All Hail the King – раніше доданий як доповнення до Thor: The Dark World і неможливо знайти за допомогою пошуку – тепер став окремим пунктом у меню MCU, хоча це було дозволено не було розміщено на параметрах Фази 2 та часової шкали. Тим не менш, це така ступінь видатності, якою не користуються жодні інші одноразові знімки Marvel, навіть агента Картера, про який нещодавно згадувалося в епізодах Marvel Legends для Marvel’s What If …? Це розумний крок з боку Діснея, адже All Hail the King тепер служить двом цілям; міст між Iron Man 3 та Shang-Chi та розширеною рекламою останнього блокбастера Marvel.

Сподіваємось, це буде лише початком, і інші одномоменти Marvel також виявляться важливими. Консультант показав, що Всесвітня рада спочатку хотіла Мерзості в рамках Ініціативи Месників, і Мерзость повернулася на 4-му етапі-з’явившись у Шан-Чі, а незабаром з’явиться і в серіалі She-Hulk Disney+. Це потенційно могло б надати Marvel ще одну можливість більш тісно зв’язати свою безперервність разом, з відкидною лінією діалогу, можливо, посилаючись на надії Всесвітньої Ради на Еміля Блонського. Приємно бачити, як MCU нарешті починає робити важливі одні знімки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *