Мер Дніпра розкритикував “Голос” за продаж квот на виборах авторитетному бізнесмену й олігарху

Мер Дніпра Борис Філатов розкритикував місцевий осередок партії “Голос” за те, що та віддала свої квоти в територіальній виборчій комісії сімейству адвокатів, які пов’язані з авторитетним бізнесменом, відомим у вузьких колах під кличкою “Нарік”. Про це Філатов написав на своїй сторінці у Facebook.

Судячи з усього, мер мав на увазі сімейство Текут’євих, які потрапили до ТВК за квотою партії “Голос”.

Раніше повідомлялося, що Текут’єви через Олексія Корнілова пов’язані з Олександром Петровським, якого називають “Наріком”.

Петровський же своєю чергою є давнім партнером олігарха Коломойського. Також із Коломойським пов’язують міський осередок “Слуги народу” – першим номером в облраду від СН балотується давній партнер олігарха Святослав Олійник. А голова міської ТВК від “Слуги народу” Сергій Жарко також пов’язаний бізнесом із вищезгаданим Корніловим, а, отже, і з сімейством Текут’євих.

“Максимально огидно в цій компанії виглядає партія Вакарчука “Голос”, яка поставила кандидатом від своєї партії медіаменеджера Коломойського, а свої квоти в ТВК віддала адвокатам кримінального авторитета “Наріка”. Так, так. Коли ви це читаєте, то вірте своїм очам. Всі ці Кіри Рудик і Ярослави Железняки, кривляються в телевізорах, бігають у західні посольства і розповідають про свою репутацію, тупо поставили від партії директора телеканалу Коломойського”, – заявив мер Дніпра.

Джерело