Microsoft придбала Clipchamp, браузерну програму для редагування відео

Microsoft придбала Clipchamp, вебпрограма для редагування відео за невідому суму. Технологічний гігант оголосив про придбання стартапу через допис у своєму блозі у вівторок, 7 вересня. Угода дозволить Microsoft підсилити технологію редагування відео Clipchamp з Windows та інтегрувати пропозиції продуктів, доступні через Microsoft 365. Clipchamp вже є як додаток на Microsoft Store.

‘Технічний підхід Clipchamp полягає в поєднанні простоти вебпрограми з можливістю обробки відео з використанням повної обчислювальної потужності ПК з прискоренням графічного процесора (GPU), що раніше обмежувалося традиційними відеопрограмами’, – сказав Кріс Пратлі, Корпоративний віце-президент, Office Media Group у Microsoft у дописі у блозі. Фінансові умови придбання не розкриваються публічно.

Microsoft може розглянути можливість інтеграції Clipchamp з Microsoft 365. Пратлі додав: «Як вебдодаток, який використовує всю потужність вашого ПК, Clipchamp є природним варіантом для розширення хмарного досвіду продуктивності в Microsoft 365 для приватних осіб, сімей, шкіл та бізнесу. ‘

Clipchamp використовує прискорення графічного процесора ПК для швидшого відтворення кліпів. Він має різні шаблони, фільтри, переходи, фондові медіа та стилі для публікацій у соціальних мережах, ігрових кліпів та навчальних цілей. Він пропонує підтримку редагування багатодоріжкового аудіо, а також створення композиції відео. Веб -додаток також дозволяє записувати екран та вебкамеру.

Генеральний директор і співзасновник Clipchamp Олександр Дрейлінг також оголосив про рішення продати додаток Microsoft через допис у блозі.

«Засновники стартапів проходять різні етапи від створення бізнесу, до найму перших співробітників, залучення кількох раундів фінансування, і врешті-решт вони намагатимуться вийти шляхом придбання або публічного відкриття. І хоча подія виходу – це кінець стартап подорожі, це також початок нової подорожі. У нашому випадку це буде подорож під парасолькою Microsoft, – сказав Дрейлінг.

Компанія Clipchamp була заснована у 2013 році в Брісбені, Австралія. У липні компанія повідомила у прес-релізі, що досягла мети у 17 мільйонів зареєстрованих користувачів на своїй платформі. Компанія також повідомила, що 390 000 компаній використовують Clipchamp.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *