Microsoft пропонує функції контролера Xbox Series X | S контролерам останнього покоління для інсайдерів Xbox

Microsoft додає функції контролерів нового покоління для старих контролерів Xbox для деяких інсайдерів Xbox. Оголошена у публікації у блозі нова прошивка дозволить деяким старим контролерам Xbox використовувати функції, які раніше були виключними для контролерів Xbox Series X | S.

Оновлення прошивки стосується контролерів Xbox One із підтримкою Bluetooth, бездротового контролера Xbox Elite серії 2 та адаптивних контролерів Xbox, що додає покращене з’єднання Bluetooth між пристроями та зменшує затримку. Підключення між пристроями Bluetooth використовує Bluetooth Low Energy, що дозволяє краще підключатися до ПК, пристроїв iOS та Android, які його підтримують. Він також дозволяє контролеру запам’ятовувати один пристрій Bluetooth та одну консоль Xbox, дозволяючи людям перемикатися між двома пристроями, двічі торкнувшись кнопки синхронізації.

The Phantom Magenta Xbox One Controller is one of many special edition controllers that will take advantage of the firmware update
Контролер Phantom Magenta Xbox One – один із багатьох спеціальних контролерів, які скористаються перевагами оновлення прошивки

Перелічені контролери також отримують підтримку вводу динамічної затримки на Xbox Series X | S. Ця технологія забезпечує більш ефективне введення контролера на консоль, зменшуючи кількість затримок, що виникають під час гри. Обидві ці функції вже присутні у контролерах Xbox Series X | S, але зараз Microsoft працює над їх впровадженням у сумісні назад сумісні пристрої. Це оновлення доступне для учасників програми альфа-пропуску та альфа-програми Xbox Insider.

Минулого місяця Microsoft розпочала тестування інформаційної панелі з роздільною здатністю 4K для консолей Xbox Series X | S після запуску консолей з максимальною роздільною здатністю 1080p для панелі приладів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *