Microsoft створює власні Xbox Series X для Shang-Chi, ось як його потенційно виграти

Microsoft співпрацює з Marvel, щоб створити спеціальну Xbox Series X, натхненну фільмами MCU Shang-Chi та The Legend of the Ten Rings, які незабаром вийдуть.

Спеціальна консоль містить логотип Shang-Chi та зображення «Десяти кілець», які ми бачили в трейлерах та афішах до фільму. Тим часом контролер має яскраві червоні акценти на ручках, які мають виглядати як драконяча луска. В цілому конструкції консолі та контролера досить мінімалістичні.

Корпорація Майкрософт випускає цю спеціальну консоль та контролер через розіграш, а також поставляється з фігуркою Shang-Chi та 12-місячною картою Xbox Game Pass. Щасливий переможець отримає всі смаколики у спеціально створеній та тематичній коробці, яку ви можете побачити вище.

Behold, the Shang-Chi Xbox Series X
Ось, Shang-Chi Xbox Series X

Щоб мати шанс виграти приз, вам потрібно підписатися на Xbox у Twitter та повторити твіт тоталізатора тоталізаторів Xbox. Ви маєте зробити це до 19 вересня о 20:00 за тихоокеанським часом / 23:00 за східним часом. Це воно. Після закінчення періоду розіграшу Microsoft випадково вибере одного переможця. Повні умови та умови розіграшу можна побачити тут.

У той час як Shang-Chi Xbox Series X не надійде у продаж для публіки, Microsoft випускає першу в історії користувацьку консоль Xbox Series X на тему Halo Infinite у листопаді. Однак система розпродана майже миттєво, і зараз вона продається за смішні націнки.

Shang-Chi відкриється в кінотеатрах 3 вересня. Подібно до фільму ‘Вільний хлопець’ Діснея, він не буде доступний відразу на Disney+, тому вам доведеться піти в театр, щоб подивитися його або почекати деякий час.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *