Перша велика операційна система Microsoft за останні 6 років, Windows 11, виходить 5 жовтня

Сатя Наделла, головний виконавчий директор Microsoft Corp., виступає під час події Windows 10 Devices у Нью-Йорку 6 жовтня 2015 р. Корпорація Microsoft представила свій перший в історії ноутбук, три телефони Lumia та планшет Surface Pro 4, перший свідченням оновленої апаратної стратегії компанії через три місяці після того, як вона заявила, що скоротить плани щодо виробництва власних смартфонів.

Microsoft заявила у вівторок, що 5 жовтня почне пропонувати безкоштовні оновлення до Windows 11, наступної версії своєї настільної операційної системи, для відповідних ПК.

Windows, спочатку випущений у 1985 році, залишається ключовою частиною бізнесу Microsoft. У четвертому фінансовому кварталі Windows забезпечила дохід у розмірі 6,6 мільярдів доларів, що становить 14% від загального обсягу продажів програмного та апаратного забезпечення компанії. Успішний випуск Windows 11 може ще більше забезпечити майбутнє франшизи, що також може принести користь іншим частинам бізнесу Microsoft, таким як Azure та Office.

Як і у випадку з попередніми оновленнями, Microsoft буде використовувати дані на пристрої та інші фактори, щоб визначити, які пристрої отримають пропозицію оновитися першими, написав у своєму блозі генеральний менеджер з маркетингу Windows Аарон Вудман.

На ПК з Windows 10, які мають необхідні компоненти для запуску Windows 11, функція Windows Update сповіщатиме людей, коли оновлення стане доступним. Люди також можуть перейти до «Налаштування системи Windows Update» на своїх комп’ютерах, щоб вручну перевірити, чи оновлення готове.

Вудман вказав на різноманітні ПК з Windows 10, які люди можуть придбати зараз і пізніше оновити до Windows 11, включаючи Dell XPS 13, HP Spectre x360 та Lenovo Yoga Slim 7i Pro, а також власний Surface Pro 7 від Microsoft.

Windows 11 має сучасний вигляд із закругленими кутами та значками програм, що відображаються в центрі панелі завдань. Нові звуки розроблені так, щоб бути менш дратівливими. Корпорація Майкрософт переробила меню «Пуск», магазин додатків та додаток «Налаштування», і стало простіше організувати кілька вікон програм на екрані. А додатки для Android будуть доступні через Appstore Amazon. Оновлення відбувається, коли Microsoft стикається з зростаючою конкуренцією з боку Chromebook під керуванням ОС Chrome від Google, а Chromebook здатні запускати програми для Android.

Також немає гарантії, що кожен захоче перейти на нову ОС, враховуючи величезну популярність її попередника. Microsoft випустила Windows 10 у 2015 році, що зробило це найдовшим періодом, коли версія Windows була на ринку до заміни. Вона стала найпопулярнішою в світі операційною системою для ПК, яка може похвалитися 1,3 мільярдами активних пристроїв щомісяця. Microsoft буде продовжувати підтримувати Windows 10 до 2025 року, і компанія пропонує людям дотримуватися її, якщо їхні ПК не можуть запустити Windows 11 і вони не хочуть купувати новий ПК.

24 червня Microsoft оголосила Windows 11 наступником Windows 10 і зробила її доступною для тестувальників, зареєстрованих у програмі Windows Insider, через чотири дні. Відтоді Microsoft випустила сім поступових оновлень, що містять зміни функцій та виправлення помилок. Тепер компанія готується зробити остаточну версію Windows 11 доступною для ще багатьох клієнтів, а виробники пристроїв почнуть продавати нові ПК з операційною системою.

Минулого тижня Microsoft заявила, що підтримуватиме Windows 11, коли вона працюватиме на різних процесорах для ПК, включаючи чіпи Intel, виготовлені ще у 2016 році. Компанія очікує, що всі пристрої, що відповідають вимогам Windows 11, отримають безкоштовне оновлення до середини 2022 року. , – написав Вудман.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *