Майнкрафт Live анонсується 16 жовтня з ‘захоплюючими новинами’

Подія Minecraft Live, повернеться у 2021 році через цифрову вітрину, заплановану на середину жовтня. Подія Minecraft Live святкуватиме ‘все, що блокується’, обіцяючи ‘епічну пряму трансляцію’, яку шанувальники зможуть налаштувати на YouTube або веб -сайті Minecraft.

Шанувальники можуть з нетерпінням чекати гостьових виступів за допомогою ‘нових та знайомих облич’ від розробника Mojang Studios, спільноти в цілому та ‘несподіваної появи чи двох’. Будуть глибокі інтерв’ю, ‘захоплюючі розкриття’ та багато каламбурів, -зазначила Моханг у своєму оголошенні.

Подія також відбудеться під час голосування спільноти, на якому вболівальники зможуть вирішити наступний натовп гри. Перегляньте трейлер Minecraft Live нижче.

Це друга щорічна подія Minecraft Live після першого концерту у 2020 році, під час якого шанувальники також мали голосувати за новітнім натовпу, яка прийде на Minecraft.

Перед пандемією Microsoft проводила пряму особисту подію під назвою Фестиваль Minecraft. Шоу було перенесено через глобальну кризу охорони здоров’я, але воно може повернутися у 2022 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *