Мінспорту України отримало завдання від Зеленського готувати країну до Олімпіади, – Гутцайт

На думку глави Мінспорту, головне, що в країні знову почнеться будівництво спортивних об’єктів, на яких потім тренуватимуться українці, а чи дадуть Україні право приймати Олімпіаду – це вже інше питанняФото з відкритих джерел

Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт повідомив, що президент Володимир Зеленський доручив йому розпочати підготовку країни до Олімпіади. Про це Гутцайт розповів в в інтерв’ю Tribuna.com.

“Президент поставив завдання привезти Олімпіаду в Україну. Але для цього потрібна матеріально-технічна база. Зараз ми дивимося, можливо це чи ні. Якщо можливо, то що потрібно побудувати. Президент тиждень тому сказав мені дати технічне завдання, що потрібно для Олімпійських ігор. Зараз ми це готуємо”, – зазначив Гутцайт.

За його словами, нададуть Україні право проводити Олімпіаду чи ні – це вже інше питання. Головне, що у країні знову розпочнеться будівництво спортивнийх об’єктов, на яких потім тренуватимуться українці.

Нагадаємо, в липні голова офісу президента Андрій Єрмак заявив, що Україна планує брати участь у конкурсі на проведення Олімпійських ігор 2028 або 2030 року.

У Зеленського вже не вперше заявляють про наміри боротися за участь України у проведенні Олімпіади. Минулого року президент заявляв про необхідність фінансування об’єктів, необхідних для Олімпіади.

Джерело