Місцеві вибори-2020: ЦВК акредитувала 117 офіційних спостерігачів

Місцеві вибори в Україні призначені на 25 жовтня


З відкритих джерел

Центральна виборча комісія акредитувала 117 офіційних спостерігачів на місцевих виборах в Україні. Про це повідомили в прес-службі ЦВК.

“Розглянувши відповідні звернення від двох міжнародних організацій, комісія акредитувала 89 офіційних спостерігачів на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року. А саме: 81-від Бюро демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки і співробітництва в Європі і 8 – від Національного Демократичного Інституту міжнародних відносин. Таким чином на місцевих виборах акредитовано 117 офіційних спостерігачів 8 – від двох іноземних держав і 109 – від чотирьох міжнародних організацій”, – йдеться в повідомленні.

Українці 25 жовтня вперше обиратимуть депутатів до рад усіх рівнів від громад-депутатів сільських, селищних, міських рад, а також сільських, селищних, міських голів. Перші вибори пройдуть і в 119 райрадах.

Також цього дня відбудуться чергові вибори, на яких потрібно буде віддати свій голос за кандидата в депутати місцевої ради та сільського, селищного, а також за міського голову.

Джерело