Місія: Неможлива 7 І Топ Ган: Маверік затримується через COVID

Після оптимістичного літа в театрі фільми знову перетасовуються один за одним через постійні побоювання щодо впливу COVID-19 на здатність людей чи бажання відвідувати кінотеатри. Фільми Тома Круза «Кращий пістолет: Маверік і місія: Неможливе 7» – останні, які були відкинуті через ці проблеми (через дедлайн).

Top Gun: Maverick переходить з вихідного дня випуску на День подяки до 27 травня 2022 р., Час, раніше зайнятий Місією: Неможливо 7. Цей фільм тим часом переноситься на 30 вересня 2022 р. Згідно з Дедлайном, ці кроки пов’язані з побоювання з приводу того, що COVID-19 вплине на кількість кас. Раніше Paramount відкладав фільми разом у квітні.

Навіть без Top Gun і Mission: Impossible, осінь все ще на порозі. Sony відклала ‘Полювання на привидів: Загробне життя’ сьогодні, додавши її в Top Gun: колишнє місце Maverick 19 листопада 2021 р. ‘Шан-Чі та Легенда про десять кілець’ студії Marvel виходить у кінотеатрах 3 вересня, а ‘Людина-павук: Немає шляху додому’ ще заплановано на грудень. Останній фільм 007 ‘No Time To Die’ з’явиться в кінотеатрах 8 жовтня, якщо він не затримається ще раз.

Де Warner Bros. у всьому цьому? Оскільки їхні фільми виходять на HBO Max днями та датами, їхні фільми, ймовірно, збережуть свої дати виходу. Dune виходить 22 жовтня, а The Matrix: Resurrections – 22 грудня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *