Місто-зірка: топ-10 фільмів, в яких “засвітився” Київ

Для киян може стати несподіванкою той факт, що столицю України регулярно знімають в голлівудських стрічках та інших відомих картинках.

“Апостроф” склав список фільмів, в яких зйомки проводилися на вулицях Києва, або місто “миготіло” в історії.

  1. Перша серія 23 сезону “Сімпсонів” розповідає про українську мафію, там миготить мальована столиця України.
  2. У третій частині “Трансформерів”, 2011 рік, в сюжеті з’явилася Київська область.

  3. В “Докторі Хаусі”, 8 сезон, 13 серія, Хаус одружився з українкою Домінікою Петровою, так як хотів допомогти їй отримати грін-карту. Хаус вішав на стіну портрет Шевченка і говорив жінці, що у неї симпатична бабуся.

4. В “Континуумі”, 2 сезон, 2 епізод, засвітився Михайло Булгаков, а точніше його твір “Біла гвардія”. Там книга представлена як розповідь про українських націоналістів, які загинули за рідний Київ.

5. У знаменитому фільмі “Схід-захід”, 1999 рік, також засвітилася столиця України.

6. У фільмі “Планета мавп: Революція”, 2014 рік, миготіли до кадри з Майдану, що ілюструють апокаліпсис в світі.

7. У картині “Смерть Сталіна” 2017 рік, показано будівлю КМДА на Хрещатику, яку тимчасово перетворили на приміщення НКВД, павільйон Експоцентру – в Будинку Союзів.

8. У гучній стрічці “Тенет”, 2020 рік показана сцена в нібито в Національному оперному театрі Києва, але насправді початок фільму знімали в Талліні, а не в столиці України.

9. У фільмі “Останній найманець”, 2021 рік, під час зйомок в серпні-вересні минулого року Ван Дамма бачили на Шулявці біля ТРЦ “Космополіт”, на вулицях в Подільському районі та в Бортничах. Поки подробиці не повідомляються.

10. У стрічці “Четверта влада”, 2011 рік, в кадрах миготять Хрещатик і однойменна станція метро, станція “Харківська”, Європейська і Софійська площі.

Раніше “Апостроф” розповідав, що Стівен Кінг назвав найгірший фільм-страшилку.

Джерело