Молодий батько влип у скандал через знущання над немовлям – розмахував їм, як лялькою

У мережі користувачів шокував ролик, де чоловік жорстоко поводився зі своєю двомісячною дитиною.

Відео опублікував батько немовляти на своїй сторінці в Instagram.

Хлопець в кадрі тримає за ногу свою дочку і мотиляє нею, немов лялькою. Відео було знято в Ажекському екопарку в Сочі (Росія).

Дописувачів шокувала така поведінка молодого тата. Але деякі подумали, що це просто лялька. Інші ж, хто знає сім’ю, написали, що він регулярно веде себе так з донькою.

Інцидентом зацікавилася поліція, пише ресурс “Ясно”.

“Щодо опублікованого в мережі відео проводиться перевірка. Встановлюються всі обставини події”, – повідомили в прес-службі ГУ МВС по Краснодарському краю.

Відомо, що дівчинка народилася 24 червня. Батьки назвали її Шутка. Свідоцтво про народження дитини її тато також опублікував в соцмережі.

“У зв’язку з суспільним резонансом слідчим управлінням по краю ініційовано питання про вилучення з органів поліції матеріалу перевірки за даним фактом і передачу його для подальшого розгляду в слідчі органи регіонального управління СКР для дачі об’єктивної правової оцінки того, що сталося, вивчення умов життя і виховання малолітньої й прийняття процесуального рішення”, – уточнили в прес-службі відомства.

Як повідомляв “Апостроф”, в російському місті Новокузнецьк батьки назвали сина Ковід в честь коронавірусу COVID-19 – така новина з’явилася на ряді російських сайтів і буквально підірвала мережу, але незабаром виявилося – це жарт.
Джерело