Молодик 21 червня: народні грошові прикмети

 Молодик — час особливе, коли відбувається оновлення енергетики простору. В такий час найпростіше залишити в минулому все, що заважало розвитку і щастя, а також здійснити давні задуми.

Молодик — відмінний час для того, щоб змінити життя на краще. Грошові прикмети допоможуть залучити в життя фінансове благополуччя і впоратися з будь-якими матеріальними проблемами. Експерти рекомендують познайомитися з грошовими прикметами, які дозволять більше не страждати від нестачі засобів до існування.

В день Новомісяччя знайти монету — до фінансової удачі. Її зберігають, щоб потім показати молодому місяцю і сховати поруч з порогом будинку. Тоді гроші підуть в кишеню, а не мимо. Вважається, що вода, поставлена на Місяць на вікно, залучає гроші. Цю воду використовують для миття підлог, вікон та дверей, щоб привернути в будинок достаток.

За прикметою в день Новомісяччя монетка, показана Місяцю, стане талісманом, що притягає гроші. Впоратися з фінансовими труднощами допоможе велика купюра. Її кладуть на ніч на підвіконня, а потім ховають у затишному місці.

Вона стане магнітом для фінансових потоків. Ще одна дієва фінансова прикмета — в день Новомісяччя розкласти гроші в затишні куточки, а на наступний день придбати на них необхідні товари для дому. Так вийде залучити матеріальний достаток у дім. Вклонитися сім разів Нової Місяці — до грошей.

Для того щоб прибуток йшла постійно, в бік Місяця кидають срібну монетку. Залучити гроші вийде, якщо в день Новомісяччя будувати плани, але не починати нічого нового. За прикметою зустріли світанок і проговорене вголос бажання розбагатіти приверне в життя матеріальне благополуччя.

У літній період світанок найкраще зустрічати на природі або на балконі, щоб побачити перші промені Сонця у всій красі.

Ще одна прикмета — додати в гаманець ефірне масло, привертає достаток. Однієї краплі буде достатньо. Її можна нанести на купюру, щоб зробити її грошовим талісманом, або ж змочити олією ватний диск.

У Молодика заговорюють воду, щоб поливати їй рослини, залучають достаток. Це може бути грошове або доларове дерево, які прикрасить інтер’єр і буде символом матеріального добробуту.

В день Новомісяччя заведено проводити обряди, спрямовані на очищення. Для цього можна використовувати сіль, якою натирають тіло, а потім помитися прохолодною водою, щоб змити з себе негативні програми й позбавитися від негативного впливу ззовні. Крім того, в день Новомісяччя залучити гроші можна завдяки виготовленню грошових талісманів для будинку, щоб фінансовий потік не висихав.