МОЗ вважає за необхідне продовження карантину до 31 грудня

Крім того, Ляшко каже, що діяльність закладів громадського харчування буде обмежено після 22 годин

Віктор Ляшко
З відкритих джерел

У зв’язку зі зростанням захворюваності на коронавірус в Україні, МОЗ вважає за необхідне продовження карантину до 31 грудня. Про це заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко в ефірі Hromadske.radio.

“Ми будемо завтра (13 жовтня — ред.) ініціювати заслухати на засіданні уряду продовження карантину до 31 грудня 2020 року”, – повідомив головний санлікар.

Крім того, Ляшко каже, що діяльність закладів громадського харчування після 22 годин буде обмежена.

Він також нагадав, що у зв’язку з епідеміологічною ситуацією в країні уряд змушений переглядати чинні карантинні обмеження: зокрема, запропоновано змістити канікули для навчальних закладів з 15 по 30 жовтня. Після 30 жовтня влада вирішуватиме, що робити зі шкільною освітою.

Також запропоновано буде вищим навчальним закладам перейти на дистанційну роботу з 15 жовтня по 15 листопада із замовним виїздом студентів з гуртожитків, крім сиріт, а також позбавлених батьківського піклування дітей і людей, який приїхали з окупованих територій Донбасу та Криму.

Нагадаємо, раніше Ляшко заявив, що для шкіл, кафе і ресторанів МОЗ готує особливий режим роботи в умовах карантину.

12 жовтня на нараді у президента Володимира Зеленського було ухвалено низку рішень. Зокрема, осінні канікули в школах мають розпочатися раніше – Міносвіти рекомендує розпочати шкільні канікули незалежно від кольору карантинної території з 15 жовтня, а не 21 жовтня, як очікували раніше. Канікули триватимуть з 15 по 30 жовтня. Вузи переходять на дистанційне навчання на період з 15 жовтня по 15 листопада з обов’язковим виїздом всіх студентів з гуртожитків. 

Джерело