На Банковій відреагували на звільнення Юлії Ковалів

Читати новину: Російською

Заступниця керівника Офісу президента України Юлія Ковалів пішла з посади, яку обіймала з кінця вересня 2019 року, за власним бажанням. Про це йдеться у повідомленні пресслужби ОПУ, інформує Абзац.

Як зазначалося, ввечері 21 грудня Юлія Ковалів повідомили про свою відставку. Причини свого рішення вона не пояснила, однак подякувала президентові Зеленському за плідну співпрацю.

“За ці півтора року мала великий виклик і водночас велике задоволення допомагати у підготовці та реалізації структурних змін в економічному секторі… Це й ініціативи щодо покращення інвестиційного клімату, і закони про концесію, приватизацію, ринок землі, про банківську систему, підтримку бізнесу на час карантину, стимулювання інвестицій, інші законодавчі акти”, – цитує слова Ковалів пресслужба ОПУ.

На Банковій також зазначили, що президент Володимир Зеленський “відзначив важливу роль пані Юлії у своїй команді”.

“За словами глави держави, за її участю були напрацьовані заходи з підтримки людей і бізнесу на період посилення карантинних обмежень, ухвалена низка важливих законів та налагоджена тісна співпраця України з міжнародними фінансовими організаціями, зокрема з МВФ… вона залишається в команді глави держави до нових професійних звершень”, – додали в ОПУ.

Як писав Абзац, сьогодні заступник голови Офісу президента Олег Татаров написав заяву про призупинення своїх службових обов’язків.